Forum novic

Rezultati tekmovanja Bober

 
Picture of Marina Trost
Rezultati tekmovanja Bober
by Marina Trost - sreda, 9 december 2015, 2:43
 

Objavljamo imena dijakov, ki ste dosegli bronasto priznanje:

1. letniki

Jaka Križaj     

1.e

državno

Peter Kosem     

1.e

državno

Matevž Miščič     

1.e

državno

Erik Mažgon   

1.d

državno

Tilen Potočnik

1.f

državno

Ana Luetić

1.f

državno

Ajda Osterman     

1.a

državno

Lara Slabanja     

1.a

državno

Bor Grošelj Simić     

1.a

državno

Nik Žnidaršič   

1.d

državno

Matic Sekelj   

1.d

državno

Jaka Smrekar

1.c

državno

Jon Mikoš

1.c

državno

Tadej Šteblaj

1.c

državno

Jure Nagode     

1.a

 

Rok Hauptman     

1.a

 

Nikolina Mencin     

1.a

 

Miha Marinko     

1.a

 

Neja Fazarinc   

1.d

 

Matija Vidic   

1.b

 

Gaja Žilavec   

1.b

 

Blaž Omahen

1.c

 

Samo Debeljak

1.c

 

Marko Možina

1.c

 

Tilen Kranjc

1.c

 

Matic Tomaževič

1.c

 

Maša Prah

1.c

 

Val Jasnič     

1.e

 

Danaja Ogrizek     

1.e

 

Brina Petrle     

1.e

 

Ana Logar     

1.e

 

Anja Kralj     

1.a

 

Luka Pepelnjak     

1.a

 

Luka Stankovič     

1.a

 

Luka Hafner     

1.a

 

Blaž Košir     

1.a

 

Tjaša Filipič   

1.d

 

Maruša Trobec   

1.d

 

Ela Bizjak

1.f

 

Vid Jaklin

1.f

 

Jan Lavrič

1.f

 

Anja Nagode

1.f

 

Katja Kalin

1.f

 

Žiga Štrukelj

1.f

 

Jakob Franc Planinšek

1.c

 

Ema Mlinar

1.c

 

Svit Skobir Lampič     

1.e

 

Rok Milavec     

1.e

 

Taja Banovac     

1.e

 

Luka Pecoraro     

1.e

 

Tina Šajn   

1.d

 

Rebeka Dobravec   

1.d

 

Polona Rihar   

1.d

 

Pia Potočnik   

1.b

 

Neža Nina Šantej   

1.b

 

Maša Perbil   

1.d

 

Lara Celestina Bavdaž   

1.d

 

Katja Šketa   

1.b

 

Gašper Tomažin

1.f

 

Matej Lino Pirc

1.c

 

Aleksandra Simovski

1.c

 

Lara Prijatelj

1.c

 

Urša Marolt

1.c

 

Maj Ulčnik     

1.e

 

Sara Jerič     

1.e

 

Miha Pompe     

1.a

 

Ana Česnik     

1.a

 

Nuša Marinčič     

1.a

 

Tilen Jurčevič     

1.a

 

Urh Resman     

1.a

 

Val Vister   

1.d

 

Tim Vivoda   

1.b

 

Špela Cimerman   

1.d

 

Nika Eržen   

1.b

 

Neža Čuk   

1.d

 

Metka Pintar   

1.b

 

Barbara Knez   

1.b

 

Ada Kotar Celarc   

1.d

 

Lara Vehar

1.c

 

Sara Bradeško

1.c

 

Neja Šubelj

1.f

 

Ana Žvokelj

1.f

 

Dominik Vitas

1.f

 

Aljaž Cafuta Maček

1.c

 

Zara Jesenek Dolinar

1.c

 

Bor Levičnik

1.c

 

jan žalac

1.c

 

Jan Koprivc

1.c

 

Lea Čefarin

1.c

 

Mark Podlinšek

1.c

 

Maruša Renko

1.c

 

 2. letniki

Miha Gjura   

2.b

državno

MarkModic  

2.e

državno

Tim Poštuvan   

2.b

državno

Anja Zdovc   

2.b

državno

Martin Kavčič     

2.c

državno

Žan Bajuk   

2.b

 

Luka Voglar   

2.b

 

Luka Škrlj   

2.b

 

Bruno Toič   

2.b

 

Alen Pungertnik   

2.b

 

Jaka Kump     

2.c

 

Nejc Jenko     

2.a

 

Domen Koce     

2.a

 

Zarja Brajnik   

2.d

 

Katrina Mencin   

2.b

 

Jure Bergant   

2.b

 

Jakob Zmrzlikar   

2.b

 

Elnur Smajić   

2.b

 

Lučka Godina     

2.c

 

Luka Potočnik     

2.c

 

Mihael Verk     

2.a

 

Matej Škarabot     

2.a

 

Pija Markelj     

2.a

 

Jakob Udovič     

2.a

 

Veronika Cvelbar   

2.d

 

Tilen Mrcina   

2.b

 

Tanja Smid   

2.d

 

Nejc Štefanič   

2.b

 

Luka Žvokelj   

2.b

 

Lara Šifrer   

2.b

 

Jure Jeločnik   

2.b

 

Jan Bojović   

2.d

 

Ilija Mukaetov   

2.d

 

Domen Kržmanc   

2.b

 

Andreja Širca   

2.d

 

Andraž Legenštein   

2.b

 

Žiga Kastelic     

2.a

 

Matija Mlakar Medved     

2.a

 

Maks Mažgon     

2.a

 

Luka Derganc     

2.a

 

Nik Kamšek     

2.a

 

IvanSpahija  

2.e

 

Veronika Bračič   

2.d

 

Pia Kokelj   

2.d

 

Miha Palčič   

2.d

 

Hana Kos   

2.d

 

Ela Fleischman   

2.d

 

Daša Klander     

2.c

 

Jernej Jozič     

2.f

 

Ana Martinšek     

2.f

 

Ana Babnik     

2.f

 

Mirna Uran     

2.f

 

Anja Mejač     

2.f

 

Tina Arnšek     

2.a

 

Pia Peceli     

2.a

 

Ajda Kokalj     

2.a

 

NinaKozlevčar  

2.e

 

TinaVintar  

2.e

 

Loti Kralj  

2.e

 

AnaJazbinšek  

2.e

 


3. letniki

Matej Marinko     

3.b

državno

Vid Drobnič     

3.b

državno

Žiga Avbreht     

3.a

državno

Nina Slabe 

3.e

 

Aljaž Podgornik     

3.b

 

Nejc Hirci     

3.a

 

Žan Cimperman     

3.a

 

Veronika Šemrov     

3.a

 

Ana Hrenko Hrovatin     

3.d

 

Matjaž Ciglič     

3.b

 

Urška Jagarinec     

3.e

 

Daniel Vitas     

3.a

 


4. letniki

 

Bor Brecelj     

4.d

državno

Kristjan Kostelec     

4.d

 

Patricia Koprivec     

4.a

 

Mark Močnik     

4.a

 

Tina Lekše     

4.d

 

Manca Kralj     

4.a